Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Výpomoc na prodejně (brigáda)

Výpomoc na prodejně (brigáda)

Ostrava
27. 5. 2022 - 13:38
130 Kč

Pokud jsi pečlivý, vyhovuje ti, když máš zadané úkoly splněné na 100 % a hledáš brigádu v příjemném prostředí, tahle nabídka je přesně pro tebe.

Hlavní náplní práce bude péče o prostory prodejny. Budeš vystavovat zboží, udržovat vše uklizené a čisté. Určitě tě nemine ani vychystávání či výdej objednávek, balení dárků a další drobné úkoly.

Požadavky
(1) Pečlivost

Práce s hodinkami je krásná, ale taky vyžaduje pečlivost. Ať už během prodeje, kdy hodinky musíš pečlivě nastavit, nebo třeba během vychystávání objednávek či vystavování zboží. Pokud jsi typ, který nad věcmi spíše mávne rukou, dlouho u nás nevydržíš.

Náplň tvé práce

vystavování hodinek
příprava a výdej objednávek
balení dárků
úklid na prodejně

Jak často tě budeme potřebovat

Máme práci klidně na 5 dní v týdnu, minimálně tě ale budeme potřebovat alespoň 3 dny v týdnu, a to převážně na odpolední směny 9:30–18 hod. Pracovní dny (Po–So) si můžeš vybrat podle toho, jak ti to vyhovuje.
Zaujalo tě to?

Pomocí formuláře níže se můžeš přihlásit do výběrového řízení. Určitě nám podrobněji popiš (1) proč si myslíš, že se na tuto práci hodíš a (2) které dny a jaký čas by ti brigáda vyhovovala.

Základní parametry nabízené práce

Název pozice: Výpomoc na prodejně (brigáda)
Pracovní vztah: brigáda
Nástup: ihned
Mzda: 130Kč/hod.
Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava-Vítkovice
Pracovní doba: Odpolední směny 9:30 -18:00 + soboty, nebo dle domluvy
Kontaktní osoba: Ing. Petra Obrusníková, DiS. Vedoucí provozní

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář na našich karierních stránkách: https://www.hodinky-365.cz/kariera

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní asistent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Prodávající
Martin Koňařík