Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Zákaznická podpora e-shopu v Brně

Zákaznická podpora e-shopu v Brně

Brno-Královo Pole
26. 7. 2021 - 14:39
23 000 Kč

Do našeho zavedeného e-shopu s dárkovým zbožím v Brně přijmeme na HPP kolegu či kolegyni pro péči o naše zákazníky a pomoc se zalistováním nových produktů.

Co bude náplň tvé práce?
* Komunikace se zákazníky na e-mailu, přes telefon i na chatu
* Pomoc se zalistováním nových produktů včetně tvoření unikátních textů v systému Pohoda
* Pokud se na to budeš cítit, tak i péče o sociální sítě, blog
* Občasná výpomoc pracovníkům expedice objednávek
* Praxe na obdobné pozici nebo oboru výhodou, nikoliv podmínkou

Co od tebe požadujeme?
* Výborné komunikační dovednosti v mluvené i psané formě
* Vysoká míra empatie a trpělivosti
* Zájem o práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup a příjemné vystupování

Co nabízíme?
* Zázemí rozvíjející se stabilní společnosti s 12ti letou historií
* Zajímavou a různorodou činnost se zajímavými produkty
* Pracovní dobu 8-16h
* Prémie a 13. plat
* Slevu na všechny naše skvělé produkty
* Stravenky platíme celé my
* V kuchyňce vždy najdeš kávu, nápoje i něco dobrého na zub
* Výbornou dopravní dostupnost k nám do Králova Pole
* Možnost podílet se na rozvoji firmy přispěním vlastních nápadů

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Referent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
23000

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
DárkyHry.cz