Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Ostraha, strážný

Ostraha, strážný

Brno
3. 1. 2017 - 10:15

Bezpečnostní agentura s dlouholetou působností na českém a slovenském trhu, přijme zaměstnance na pozici strážný, recepční - ostraha objektu

Požadujeme:
• čistý trestní rejstřík
• fyzickou zdatnost
• základní znalost práce na PC
• schopnost samostatně pracovat, komunikovat, spolehlivost
• zkoušky profesní kvalifikace strážný (možnost absolvování)

Náplň práce: evidence vstupu osob, vjezdu a výjezdu vozidel, pravidelné obchůzky, výdej klíčů, vedení dokumentace.

Nabízíme:
Smlouva na HPP 9.900,- (ČID 10.300), příplatky noční,SoNe, svátky, prémie. DPP 65kč/hodina, prémie

- směny 12 hodin, denní/noční směna, Po - Pá,
So+Ne

Místo pracoviště a kontaktní osoby:
• Brno Modřice, CTPark – Bc. Petr Dufka 734 172 943

Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
13000
Požadujeme
• čistý trestní rejstřík • schopnost samostatně pracovat, komunikovat • zkoušky profesní kvalifikace strážný (možnost absolvování) • samostatnost v rozhodování, spolehlivost
Nabízíme
Náplň práce: evidence vstupu osob, vjezdu a výjezdu vozidel, pravidelné obchůzky, výdej klíčů, vedení dokumentace. Nabízíme: Smlouva na HPP 9.900,- (ČID 12.000), příplatky noční,SoNe, svátky, prémie. DPP 66kč/hodina, prémie - směny 12 hodin, denní/noční směna, Po - Pá, So+Ne

Vhodné i pro

Důchodce
Zdravotně postižené

Prodávající
Jaroslav Bělánek