Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Ostraha luxusního butiku na P1

Ostraha luxusního butiku na P1

Praha
20. 6. 2017 - 14:34

Společnost Malgen Services s.r.o. přijme ostrahu do luxusního butiku v Pařížské ulici.

Náplň práce:
- ostraha u vchodových dveří – otevírání a zavírání dveří
- obsluha kamerových systémů v objektu
- počítání příchozích návštěvníků pomocí čidla
- práce v obleku

Pro více informací volejte zdarma na: 800 991 100 nebo pište na job@malgen.cz

Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
24000
Požadujeme
- věk 21+ - čistý Trestní rejstřík - příjemný vzhled i vystupování - angličtina výhodou
Nabízíme
- práci na HPP či DPP - nástupní mzda – 138,-/hod – možnost finančního růstu - výborná dopravní dostupnost - nástup od 1.7.2017 - náborový příspěvek až 3.000,-

Prodávající
Radek Vach