Home Práce, zaměstnání Práce v ČR ostraha v civilu - obchod se sportovními potřebami

ostraha v civilu - obchod se sportovními potřebami

Praha
30. 8. 2017 - 10:03

Popis

Stála práce detektiva v obchodě se sportovními potřebami.

Náplň práce
• Ostraha obchodu
• Kontrolní a pochůzková činnost
• Pohodová práce v civilu
• 12 hodinové směny

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
Zodpovědnost a profesionální vystupování Spolehlivost a dochvilnost Příjemný vzhled Zkušenost na obdobné pozici, výhodou nikoliv podmínkou.
Nabízíme
Možnost plánování směn Místo výkonu práce – Praha Možnost výběru části Prahy, dle Vašeho bydliště. Odměny za zamezení krádeže a za 100% docházku. Pravidelný měsíční plat/ možnost vyplacení 2 x měsíčně Plat 20 000 – 25 000 Kč / měsíc Vyplacení na bankovní účet nebo hotově

Prodávající
Lukáš