Detektiv / strážný v obchodním řetězci Chrudim

15.02. 02:04 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Pracovník ostrahy
Obor činnostiOstraha a bezpečnost
ProfesePracovník ostrahy
Místo výkonu práceChrudim
Odměna za práci12 000 Kč měsíčně
Popis: Místo výkonu práce: Chrudim, ul. Rooseveltova 46
-Náplň práce: ochrana a ostraha majetku klienta, identifikace organizovaných skupin kapsářů, pochůzková činnost, jednoduchá administrativa, kontrola bezpečnosti v rámci objektu.
-Požadujeme: výhodou osvědčení o rekvalifikaci strážný (případně zajistíme), podmínkou čistý rejstřík trestů, potravinářský průkaz, znalost CCTV, dobrá fyzická kondice, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce.
-Nabízíme: stálé a perspektivní zaměstnání v české společnosti, možnost profesního i platového růstu, pravidelná teoretická i praktická školení, motivační program, možnost ubytování.
-První kontakt učiňte pomocí telefonu v době od 8-15hod., životopis zasílejte na uvedený e-mail.

Oblast inzerce:

Chrudim

Číslo inzerátu:

13727740

Počet zhlédnutí:

957x

Zhlédnutí detailu:

18x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 028 004 inzerátů