Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pracovník ostrahy

Pracovník ostrahy

Praha
30. 8. 2019 - 10:37

Hledáme pracovníky ostrahy pro sídlo významné nadnárodní společnosti v Praze 4.
Náplň práce: ostraha sídla nadnárodní společnosti, strážce v obleku, pochůzková činnost
Požadujeme: samostatnost, loajalitu, slušné jednání a vystupování, praxe na obdobné pozici výhodou, trestní bezúhonnost, středoškolské vzdělání Nabízíme: zaměstnání na HPP, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní doba PO-PÁ 8 hod. směny

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník vězeňské služby
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
23000
Požadujeme
Samostatnost, loajalita, slušné jednání a vystupování, praxe na obdobné pozici výhodou, trestní bezúhonnost, středoškolské vzdělání, základy cizího jazyka výhodou.
Nabízíme
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, po 1 roce smlouva na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení, nástup možný ihned, pracovní doba od Po do Pá.( 8 hod. směny ).

Prodávající
Petra