Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Programátor PLC

Programátor PLC

Třinec
13. 7. 2018 - 10:59

Popis

Společnost v Třinci hledá Programátora PLC
Pracovní náplň
– diagnostika a analýza technologických procesů, zjišťování zdrojů poruch
– příprava, tvorba algoritmů, realizace a uvádění do provozu nových projektů automatizace dle jednotlivých požadavků
– provádění oprav a údržby (SW/HW) automatizační techniky (PC/PLC/Pohony) výrobních technologických celků
Požadavky:
– SŠ, VŠ vzdělání (oblast řídicí systémy, elektrotechnika, informatika)
– vyhláška 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
– znalost tvorby aplikačního SW pro PLC Siemens
– znalost měřící a regulační techniky
– praxe na obdobné pozici výhodou
– znalost anglického jazyka
– samostatnost, spolehlivost
Společnost nabízí:
– práce na hlavní pracovní poměr
– flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova
– 5 týdnů dovolené
– příspěvek na penzijní a životní pojištění
– příspěvek na stravování
– vzdělávací programy pro další rozvoj

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, pošlete mi prosím Váš životopis nebo mne kontaktujte s případnými dotazy (braintrast@trz.cz). Těším se na Vaše reakce!
Kontakt
BRAINTRAST, s.r.o.
Ing. Stanislav Stonawski
Frýdecká 488, 739 61 Třinec
Telefon: +420 602 785 114

Obor činnosti
Technika, elektrotechnika a energetika
Konkrétní profese
Procesní inženýr
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- SŠ, VŠ vzdělání (oblast řídicí systémy, elektrotechnika, informatika) – vyhláška 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice – znalost tvorby aplikačního SW pro PLC Siemens – znalost měřící a regulační techniky – praxe na obdobné pozici výhodou – znalost anglického jazyka – samostatnost, spolehlivost
Nabízíme
– práce na hlavní pracovní poměr – flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova – 5 týdnů dovolené – příspěvek na penzijní a životní pojištění – příspěvek na stravování – vzdělávací programy pro další rozvoj

Prodávající
Stanislav Stonawski