Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Prodavačka pečiva

Prodavačka pečiva

Praha
16. 5. 2016 - 12:47

Benea s.r.o. je moderní pekárenská a cukrárenská společnost, která vyrábí denně čerstvé pečivo, pekařské výrobky, zákusky a dorty.
Zásobujeme přes 400 odběratelů především na okrese Benešov a v Praze.
Benea s.r.o. má 19 vlastních prodejen, z toho jsou 4 v Praze a 15 na okrese Benešov.
Více info na www.benea.cz

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Co vás čeká: Prodej pečiva a úkoly s tím související (příprava prodejny pro prodej pečiva, prodej pečiva, po konci otevírací doby úklid a příprava na následující den, objednávky pečiva, zaznámenávání tržeb do PC). Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Kvalitiní zákaznický servis, samostatnost, komunikativnost, flexibilita. Výhodou bude, pokud budete umět: Práce s pokladnou (možnost zaučení po nástupu). Praxe v oboru výhodou.
Nabízíme
Co vám můžeme nabídnout: Společnost je na trhu 21 let a zaměstnává přes 200 lidí. Stabilní platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, čistá práce.

Prodávající
Tomáš Stuchlík