Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Lákavá nabídka - IHNED - prodejní konzultant nábytkového sor

Lákavá nabídka - IHNED - prodejní konzultant nábytkového sor

Brno
20. 4. 2017 - 20:56

Nabízíme velmi lákavou nabídku práce na pozici prodejního konzultanta do známého nábytkového obchodního řetězce.

Náplň práce:
- prodej sortimentu bytových doplňků
- doplňování zboží
- péče o čistotu a vzhled prodejní plochy
- komunikace se zákazníky

Místo výkonu práce:
Brno

Kontaktní osoba: Martina Klocháňová
Tel.: 774722823
E-mail: brno@abzakovo.eu

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
22000
Požadujeme
- trestní bezúhonnost - komunikativní znalost ČJ nebo SK - příjemné vystupování - prodejní předpoklady - základní znalost na PC - prodejní předpoklady - ochota učit se
Nabízíme
- dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti - zajímavé zaměstnání v příjemném kolektivu - různorodý typ práce - nástupní mzdu dle úvazku 20 000,- / měsíc - nástup možný ihned!

Prodávající
ABZAKOVO