Home Práce, zaměstnání Práce v ČR prodavač/ka s vyřizováním internetových objednávek

prodavač/ka s vyřizováním internetových objednávek

Praha
21. 4. 2017 - 10:17

Sport servis Oáza s.r.o. se zabývá prodejem profesionálního sportovního vybavení, především pro badminton, tenis a squash. Na českém trhu působíme již 15 let. Náš tým tvoří zkušení odborníci, sledujeme vývoj moderních trendů, účastníme se sportovních veletrhů a výstav, spolupracujeme se špičkovými sportovci. Na naši pobočku na Praze 7 přijmeme schopnou kolegyni/kolegu na pozici: Prodavač/ka s vyřizováním objednávek e-shopu

Požadujeme:
- praxe s prodejem v obchodě
- zájem o sport - optimismus, energie, spolehlivost, samostatnost
- velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, samostatnost
- základní znalost obsluhy PC
- pečlivost

Náplň práce:
- vyřizování objednávek z e-shopu (expedice, komunikace se zákazníkem)
- prodej
- evidence zboží

Nabízíme:
- práci na plný úvazek na dobu určitou
- práci ve velmi příjemném kolektivu
- podíl na hospodářském výsledku
- zajímavé finanční ohodnocení

Své životopisy zasílejte na kuchar@sportoaza.cz

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
- praxe s prodejem v obchodě - zájem o sport - optimismus, energie, spolehlivost, samostatnost - velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, samostatnost - základní znalost obsluhy PC - pečlivost
Nabízíme
Nabízíme: - práci na plný úvazek na dobu určitou - práci ve velmi příjemném kolektivu - podíl na hospodářském výsledku - zajímavé finanční ohodnocení

Prodávající
Radek Kuchař