Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Wojas

Wojas

Praha
25. 4. 2017 - 23:01

WOJAS je tradiční výrobce bot s důrazem na kvalitu a detail. Všechny produkty WOJAS jsou výhradně z pravé kůže.
Hledáme šikovnou asistentku prodeje do obchodu obuvi a kožené galanterie - WOJAS!

Náplň práce

- Prodej (zákaznický servis)
- Práce s pokladnou
- Visual merchandising
- Doplňování zboží
- Udržování čistoty na provozu
- Svým vystupováním reprezentování společnosti a značky

Nabízíme

- Možnost kariérního růstu
- Motivující ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity
- Příjemný pracovní kolektiv

Požadujeme

- Odpovědnost
- Časová flexibilita
- Zájem o módu
- Úspěšný uchazeč musí mít chuť učit a zdokonalovat se. Praxe na obdobné pozici není podmínkou

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis spolu s aktuální fotografií.Na emial - wed5@wojas.cz

Děkujeme všem uchazečům o zájem o práci u nás.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Požadujeme - Odpovědnost - Časová flexibilita - Zájem o módu - Úspěšný uchazeč musí mít chuť učit a zdokonalovat se. Praxe na obdobné pozici není podmínkou
Nabízíme
Nabízíme - Možnost kariérního růstu - Motivující ohodnocení - Zaměstnanecké benefity - Příjemný pracovní kolektiv
Prodávající
Darina Lengyelova