Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistent / asistentka prodeje

Asistent / asistentka prodeje

Praha
17. 5. 2017 - 11:59

Hledáme šikovnou a komunikativní asistentku nebo asistenta prodeje do obchodu se šperky z jantaru v centru Prahy.

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníkem
- Zodpovědnost za čistotu prodejny
- Vyskládání a sklizení zboží
- Práce s pokladnou, vyplňování Tax Free formulářů atp.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- SŠ vzdělání - Anglický jazyk na komunikativní úrovni, čínština nebo jiný světový jazyk výhodou - Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, příjemné vystupování, schopnost pružně reagovat na stresové situace - Plný úvazek nebo 1,5 úvazku - Práce na směny - dlouhé a krátké týdny, 10-ti hodinová pracovní doba, provoz i přes víkendy
Nabízíme
- Práci v přátelském kolektivu v zázemí rodinné firmy - Platové ohodnocení: 115 Kč / hodinu + provize z tržby: 0,5 % - Benefity: stravenky - Získání a prohlubování znalostí o různých formách jantaru a jeho zpracování - Možnost profesního růstu

Prodávající
M-Phoenix s.r.o.