Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Prodavač/ka mobilních telefonů a příslušenství

Prodavač/ka mobilních telefonů a příslušenství

Šternberk
23. 8. 2017 - 10:42

Do dvou prodejen mobilních telefonů Mobil maják v Olomouci přijmeme nové prodejce. První prodejna se nachází v OD Senimo a druhá v pasáži supermarketu v městské části Olomouc Povel.

Náplň práce: prodej mobilních telefonů a příslušenství (obaly, kabely, nabíječky, baterie, atd.), komunikace se zákazníky, příjem a výdej reklamací/servisů, objednávání zboží u dodavatelů, vedení evidence objednávek, práce s pokladním a skladovým systémem, drobná výpomoc zákazníkům s nastavením telefonů, administrativa.

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Příjemné a ochotné vystupování, komunikační dovednosti, schopnost rychle se učit, dobrou znalost práce s počítačem a vyhledáváním na internetu, základní orientaci v oblasti mobilních telefonů.
Nabízíme
Zajímavý nástupní plat 16000 - 22000 + bonusy za výsledky. Práci na hlavní pracovní poměr, služební mobilní telefon i pro osobní účely, zázemí firmy s více než 12-letou historií prodeje MT a příslušenství, práci v pozitivně naladěném kolektivu, možnost růstu na pozici vedoucí/ho prodejny.

Prodávající
Petr Valenta