Home Práce, zaměstnání Práce v ČR ASISTENTKA PRODEJE - OBUV TEZYO (OLYMPIA)

ASISTENTKA PRODEJE - OBUV TEZYO (OLYMPIA)

Modřice
24. 7. 2018 - 00:48

Jsi milá, usměvavá a ráda bys pomáhala lidem, aby si u nás vybrali něco krásného? Staň se prodejní asistentkou v Tezyo. Pro náš tým v brněnské Olympii hledáme energickou posilu, která miluje obuv a módní doplňky.
Více o nás najdeš na Facebooku - Tezyo Česká republika nebo na našem webu.

Možné úvazky:

HPP/2 - poloviční úvazek - odpracovat minimálně polovinu měsíčního fondu hodin (80-92 hodin), 9 500 Kč hrubého základ + bonusy + benefity
pozn.: možnost pracovat i více hodin než jen polovina měsíčního fondu, plat je
pak vyšší - záleží na odpracovaných hodinách.
Vhodné pro studentky VŠ.

Nástup: Září

Náplň práce:

- aktivní obsluha zákazníka – ten je vždy na 1. místě

- pomoc vedoucí směny se zajištěním příjmu zboží a jeho vystavení na prodejně

- péče o prodejnu a zboží

- směnný provoz (něco na styl krátký/dlouhý týden, ale také dle potřeby, směny
většinou celý den 9:30 - 21:00 v týdnu, víkend 8:30 - 21:00, občas osmihodinové
od 12:30 do 21:00 v týdnu)

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
9500
Požadujeme
- základní znalost práce na PC (e-maily, MS Office) - základní znalost AJ výhodou - zkušenosti s prodejem obuvi výhodou, nikoli podmínkou - časovou flexibilitu - příjemné vystupování a komunikativnost - zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme
- práci v milém a přátelském kolektivu - stabilní zaměstnání - příplatky za státní svátky a víkendy - stravenky - 23 dní dovolené v roce - 2x do roka pracovní oblečení a obuv zdarma - zaměstnanecká sleva na zboží - 500 Kč poukaz k narozeninám na zboží do naší prodejny

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Michaela Németová