28.11.2019 09:54   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Prodavač
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Prodavač
Místo výkonu práce
Bělá pod Bezdězem
Odměna za práci
17 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Náplní práce je přebírání zboží, doplňování zboží do pultů. Každodenní kontakt se zákazníky při prodeji zboží. Požadujeme zdravotní průkaz a plnoletost uchazeče ohledně manipulace s finanční hotovostí. Neváhejte se nám ozvat, pokud jste komunikativní, vstřícní, spolehliví, máte příjemné vystupování a zkušenosti. Nevyučené v oboru rádi zaučíme.
Nabízíme
Nabízíme práci v malém kolektivu na plný úvazek s ranní a odpolední směnou, sobota otevřeno od 8 do 11 hod. a neděle volná. Hrubá měsíční mzda 17.000 Kč a prémie za navýšení tržeb. Benefity - stravenky v hodnotě 1.550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Nástup dohodou.
Cena: Neuvedeno

Popis: Pro dceřinou společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku na doplnění kolektivu do nově se otevírající prodejny v Bělé pod Bezdězem, Tyršova.
Nabízíme práci v malém kolektivu na plný úvazek s ranní a odpolední směnou. Hrubá měsíční mzda 17.000 Kč a prémie za navýšení tržeb, benefity - stravenky v hodnotě 1550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění.
Neváhejte se nám ozvat pokud jste spolehlivý, komunikativní a vstřícní k zákazníkům. Vyučené v oboru výhodou, nezaučené rádi zaučíme.
K práci s potravinami je potřeba zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz), z důvodu práce s finanční hotovostí požadujeme plnoletost uchazeče. Nástup dohodou.
Telefonní kontakt na manažerku oblastních prodejen tel. 733 124 805 nebo personální oddělení tel. 736 752 473.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


PROMINENT CZ s.r.o.
Telefon: 736 752 473
Odkaz: http://www.zodbrniste.cz/pracuj-u…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15254280
Počet zhlédnutí:
212x
Zhlédnutí detailu:
10x