03.07.2020 14:20   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Prodej, obchod, zákaznický servis   |   Prodavač
Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Profese
Prodavač
Místo výkonu práce
Brniště
Odměna za práci
28 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
výuční list
Požadujeme
Náplní práce je přejímání zboží a jeho nakládku. Každodenní kontakt se zákazníky při samostatném prodeji zboží. Předávání informací o prodávaném zboží. Peče o vzhled pojízdné prodejny. Manipulace s finanční hotovostí. Místem působnosti pojízdné prodejny jsou převážně farmářské trhy dle sjednaného místa (Ústecký kraj). Pro práci s potravinami je potřeba zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz). Řidičské oprávnění skupiny B. Neváhejte se nám ozvat, pokud máte příjemné vystupování vůči zákazníkům, jste vstřícní a zodpovědní.
Nabízíme
Nabízíme práci na plný úvazek. Hrubá měsíční mzda 28.000 Kč a cílové prémie za měsíční obrat. Benefity – sto korunové stravenky v hodnotě 1.550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Nástup možný ihned.
Cena: Neuvedeno
Popis:

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku, řidiče pojízdné prodejny maso a uzeniny.

Životopis zasílejte na email [email protected] nebo zavolejte personální oddělení, tel. 736 752 473 nebo se spojte přímo s manažerkou oblastních prodejen na tel. 733 124 805.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15595823
Počet zhlédnutí:
42 530x
Zhlédnutí detailu:
733x