Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Prodavač/ka domácích potřeb OC Krakov, Praha

Prodavač/ka domácích potřeb OC Krakov, Praha

Praha
30. 4. 2021 - 10:07

Popis

Hlavní pracovní náplň:
Prodej domácích potřeb, obsluha zákazníků, objednávání a přejímky zboží, aranžování zboží/prodejny, úklid prodejny apod.

Místo pracoviště: OC Krakov, Lodžská 850/6, 181 00 Praha 8
Mzda: 18 000 – 20 000kč/měsíc + bonus
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Benefity: výkonnostní a obratové prémie, podpora stravování
Nástup: dle dohody

V případě zájmu nás kontaktujte přímo na prodejně Orion OC Krakov nebo zašlete životopis e-mailem na adrese: orionkrakov@seznam.cz
Telefon: 731 363 346

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Prodavač
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
20000
Požadujeme
Ochota vzdělávat se v oboru, komunikativní a pozitivní přístup k zákazníkům, prodejní schopnosti, profesionalitu, práce s PC, zodpovědnost a časovou flexibilitu Zkušenosti v maloobchodě či podobným typem prodeje – výhodou!
Nabízíme
Práci ve stále se rozvíjející firmě, stálá mzda + zaměstnanecké benefity, týmovou práci v příjemném prostředí, zaškolení a zaučení nových zaměstnanců

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
6219571886316866248

Prodávající
Viet Tran