Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Prodejce vozů

Prodejce vozů

Roudnice
15. 6. 2018 - 15:07

Dokážete se sami nadchnout a jako hnací motor vašich úspěchů používáte jen své schopnosti?

Nespoléháte se až si vás práce najde a chcete být odměňováni, tak jak pracujete?

Nebojíte se být zdravě sebevědomí v obchodním styku?

Odpověděli jste na předchozí 3 otázky ano? Pak hledáme právě Vás!

Co vás čeká

Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
Každodenní kontakt s klienty
Odpovědná pozice podřízená přímo řediteli společnosti
Spolupráce s celým pracovním teamem
Odměňování pouze dle vašich schopností

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

zkušenosti s nákladními vozidly (práce je vhodná i pro bývalé řidiče kamionu)
obchodního ducha s orientací na výsledek
znalost cizího jazyka je výhodou
ŘP sk. B
flexibilita
sebemotivující osobnost

Výhodou bude

řidičské oprávnění sk. C, ale není podmínkou
orientace na trhu nákladních vozidel
kolektivní hráč

Co vám můžeme nabídnout

práci ve stabilní české firmě s mnohaletou tradicí
podporu vedení společnosti
služební telefon
firemní akce
nástupní plat 24 000,- Kč, Horní hranice této mzdy je jen na Vás
možnost zapůjčení nákladního vozidla
možnost nákupu za režijní ceny
rozmanitá práce s různými druhy techniky
možnost seberealizace, každý nový nápad je u nás vítán
volné víkendy a pracovní dobu 8 hodin denně

Obor činnosti
Auto, moto
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
24000
Požadujeme
zkušenosti s nákladními vozidly (práce je vhodná i pro bývalé řidiče kamionu) obchodního ducha s orientací na výsledek znalost cizího jazyka je výhodou ŘP sk. B flexibilita sebemotivující osobnost Výhodou bude řidičské oprávnění sk. C, ale není podmínkou orientace na trhu nákladních vozidel kolektivní hráč
Nabízíme
práci ve stabilní české firmě s mnohaletou tradicí podporu vedení společnosti služební telefon firemní akce nástupní plat 24 000,- Kč, Horní hranice této mzdy je jen na Vás možnost zapůjčení nákladního vozidla možnost nákupu za režijní ceny rozmanitá práce s různými druhy techniky možnost seberealizace, každý nový nápad je u nás vítán volné víkendy a pracovní dobu 8 hodin denně

Prodávající
Jiří Neumeister