Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Programátor .NET C#

Programátor .NET C#

Brno
8. 7. 2016 - 09:53

Společnost ASM Automation s. r. o. se zaměřuje na široké spektrum služeb pro průmyslovou automatizaci v oblasti metalurgického a strojírenského průmyslu. Pro naši brněnskou pobočku hledáme nového kolegu na pozici:

POPIS POZICE
- programování nadřazeného Level2 systému pro ocelárny v jazyce .NET C#
- programování matematických modelů
- služební cesty v zahraničí
- místo výkonu práce: Brno
- možný nástup: srpen 2016

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Do předmětu emailu uveďte Programátor .NET.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné, jejich zpracování se řídí zákonem č. 101/2000 Sb.

Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
Programátor, vývojář
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
- VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventa - znalost práce s PC na úrovni IT odborníka - znalost programování v .NET C# - znalost databázového systému MS SQL Server - ochota cestovat po ČR i do zahraničí - odpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení pracovních úkolů - znalost AJ (komunikace se zákazníkem, psaní návodů, ...) - výhoda je zkušenost s automatizací výroby
Nabízíme
- odpovídající platové ohodnocení dle praxe, znalostí a zkušeností - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - služební telefon s neomezeným voláním a notebook - práce v mladém kolektivu - profesní růst (školení, semináře) - perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě

Prodávající
career@asmautomation.com