Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PHP programátor

PHP programátor

Brno
12. 7. 2016 - 11:59

Popis

Hledáme nového kolegu na pozici PHP programátor.

Náplň práce
• PHP programování včetně OOP
• aktualizace a vývoj současného CMS
• údržba stávajících webů a e-shopů
• práce s DB
• nasazování nakódovaných webů na naše
CMS
• optimalizace webových stránek

Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Zaujala Tě tato nabídka? Tak neváhej a pošli nám svůj životopis na adresu: havlickova@propeople.cz, nebo nám zavolej na tel.č. 773 770 744

Těšíme se, že Tě přivítáme v našem týmu!

Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
Programátor, vývojář
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• základní znalost HTML5, CSS3, jQuery • znalost PHP5/PHP7, Mysql • přehledný a svědomitý kód • schopnost řešit zadané úkoly samostatně a včas • ochota učit se nové věci Výhodou je • základní znalost grafického programu Adobe Photoshop • znalost LESS/SASS • zkušenosti s responsive designem • znalost principů SEO • zkušenosti s verzovacím systémem GIT • znalost frameworku CodeIgniter
Nabízíme
• práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu v Brně - Jundrově • možnost růstu vzhledem k neustálému rozvoji společnosti • adekvátní platové ohodnocení (záleží na vašich zkušenostech, znalostech, na vašem individuálním potenciálu a přínosu pro společnost a na kvalitě odvedené práce) • možnost HPP i ŽL • účastnit se jednání a komunikace s klientem při tvorbě projektu • práce na našich webových projektech s návštěvností v řádech stovek tisíc RU • nástup nejlépe ihned, případně dle dohody

Prodávající
Barbora Havlíčková