Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hosteska / Produktová prezentace

Hosteska / Produktová prezentace

Celá ČR
11. 8. 2017 - 13:17

Společnost Miracle Crystal, exportér českého skla který dodává své produkty na zahraniční trhy, hledá pro rozšíření svého týmu kandidátku/ky na pozici:

HOSTESKA – PRODUKTOVÁ PROMOTÉRKA

Pracovní náplň:

• prezentace produktů společnosti

• realizace a aktivní činnost při promo-akcích

• marketingové aktivity

V případě zájmu je možné spolupráci rozšířit o PRODUKTOVOU FOTOGRAFII, fotíme katalogy uměleckého skla pro galerii z USA (není podmínkou)

Typ pracovního poměru: dlouhodobá spolupráce na IČO, DPP nebo DPČ dle vzájemné dohody, vhodné i na částečný úvazek nebo brigádu.

Lokalita: Hledáme hostesky v rámci celé ČR pro účast na promo akcích, výstavách a expech,

Termín nástupu: dohodou

Ohodnocení: Dle zkusenosti 120-170 Kč/hodinu

Prosím zašlete svůj životopis a několik profesních fotografií na emai: jobs@miraclecrystal.com

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Promotér
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
• komunikativnost • spolehlivost • příjemné vystupování • pozitivní přístup k práci • ochotu se učit
Nabízíme
• atraktivní, samostatnou práci • komplexní zaškolení • práci v perspektivním oboru • mladý a profesionální kolektiv • motivační ohodnocení

Prodávající
Miracle Crystal