Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Provozní elektromechanik 25 – 35 tis. Kč

Provozní elektromechanik 25 – 35 tis. Kč

Středočeský kraj
21. 3. 2017 - 09:19

Společnost První obalová spol. s r.o. hledá do svého týmu Provozního technika.

Náplň práce:
-Běžné opravy a údržba výrobních linek, strojů i ručního nářadí (elektricky i mechanicky)
-Zjišťování závad na zařízeních, určování postupu oprav, realizace opravy
-Práce dle preventivního plánu údržby
-Vytipovávání náhradních dílů a jejich zajišťování
-Zajišťování a evidence předepsaných revizí
-Objednávání, koordinování a kontrola externích servisních pracovníků a firem
-Elektrotechnické a mechanické inovační práce na zařízeních

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na mail jjuzova@prvni-obalova.cz.

Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
-Odborná způsobilost v elektrotechnice dle § 6 vyhlášky č. 50/1978 sb. -Řidičský průkaz skupiny B -Organizační schopnosti -Spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost -Běžné ovládání PC -Praxe ve výrobní firmě výhodou -Dvousměnný pracovní provoz (ranní/odpolední směna)
Nabízíme
-zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí -stravenky

Prodávající
Jaroslava Jůzová