Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Topič

Topič

Středočeský kraj
8. 11. 2017 - 12:29

Do mezinárodní firmy hledáme pracovníky do Středočeského kraje na pozici Obsluha zařízení kotelny-topič

Co vás čeká:
-dle pokynů směnového mistra zajistit veškerý technologický proces kotelny
-vést předepsanou provozní dokumentaci a záznamy

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
28000
Požadujeme
praxe v tomto oboru nutná - platný topičský průkaz kategorie 3 výhodou -spolehlivost, odpovědnost, samostatnost -dobrý zdravotní stav
Nabízíme
Vyšší finanční ohodnocení: 25 000-28 000 včetně příspěvků -12 hod směny (krátký, dlouhý týden) - 37,5 hod týdně -příspěvek na ubytování, další benefity

Topič

Prodávající
Veronika Zimová