Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Servisní technik - Hodonín

Servisní technik - Hodonín

Jihomoravský kraj
21. 9. 2020 - 12:04

Rozšiřujeme náš tým a hledáme nového kolegu na pozici servisního technika pro servis přírubových spojů

Co Vás čeká:
- servisní / montážní práce na přírubových spojích a s tím spojené služební cesty
- pomocné práce ve výrobní hale (výroba průmyslového těsnění)
- práce v jednosměnném provozu
- podílení se na trvalém zlepšování kvality

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- ÚSO/SPŠ technický směr - zkušenosti z oblasti údržby strojů a zařízení výhodou - manuální zručnost - organizovanost, samostatnost - dobré vystupování - komunikativnost - řidičský průkaz (sk. B) - ochota učit se novým věcem
Nabízíme
-služební telefon - náročnou, smysluplnou práci v tuzemské společnosti patřící ke špičce ve svém oboru - odměny za dobře odvedenou práci - příspěvek na stravování - diety

Prodávající
Andrea Balážová