Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Mistr lisu s VZV Dobrovíz

Mistr lisu s VZV Dobrovíz

Dobrovíz
6. 8. 2018 - 14:39

HONDL GLOBAL SERVICES obchodní společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá vhodného kandidáta na pozici MISTR LISU. Místo pracoviště Dobrovíz (okres Praha západ).

NABÍZÍME:
NÁSTUPNÍ MZDU 135 - 150,-Kč/hod
dvanáctihodinové směny (2dny denní, 2dny noční, 4dny volno)
možnost záloh
mzda vždy včas v hotovosti nebo na účet
práce v prostředí moderních provozů
zázemí silné a stabilní společnosti

Náplň práce:
práce na lisovacím zařízení
manipulace pomocí VZV

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
pracovitost, samostatnost, manuální zručnost Požadujeme: zkušenost na VZV, osvědčení není podmínkou - zaučíme (PŘI PLATNÉM OSVĚDČENÍ NÁSTUPNÍ MZDA VYŠŠÍ) trestní bezúhonost
Nabízíme
NÁSTUPNÍ MZDU 135 - 150,-Kč/hod dvanáctihodinové směny (2dny denní, 2dny noční, 4dny volno) možnost záloh mzda vždy včas nebo v hotovosti na účet práce v prostředí moderních provozů zázemí silné a stabilní společnosti

Prodávající
Petr hofman