Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Rovnač / Strojírenští kovodělníci

Rovnač / Strojírenští kovodělníci

Liberecký kraj
2. 12. 2020 - 10:17

Popis

Pozice Rovnač
Pracovní náplň
POPIS AUTOGENNÍ SOUPRAVY
UVEDENÍ KYSLÍKO-ACETYLENOVÉ SOUPRAVY DO PROVOZU
a. SESTAVENÍ HOŘÁKU
b. ZAPÁLENÍ A NASTAVENÍ PLAMENE
c. ZHASNUTÍ PLAMENE
PRAXE – PROVEDENÍ NÁHŘEVŮ PLECHOVÉHO SLOUPKU
a. SCHOPNOST OVLÁDAT HOŘÁK, ZNALOST UMÍSTĚNÍ NÁHŘEVŮ
b. POUŽITÍ NÁSTROJŮ A MĚŘIDEL
c. VYTVOŘIT PŘEDPĚTÍ, NEBO SROVNAT SLOUPEK

Požadujeme:
ZÁKLADNÍ KURZ ZK 311, ZAŠKOLENÍ ZP 311-3, NEBO JINÝ DOKAD PROKAZUJÍCÍ PRAXI S PLAMENOVÝMI METODAMI
-zkušenost s kyslíkoacethylenovou soupravou výhodou
-zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost
-ochotu pracovat v třísměnném /nepřetržitém provozu

nabízíme práci na HPP i na OSVČ
-možnost ubytování
-možnost záloh
-možnosť turnusu
- pracuje se v směnném provozu"
Plat "HPP 235,-KČ, 215,- Kč s ubytovaním,
ZVL 315,-Kč
Požadavky:praxe,chuť pracovat
Monika Šindelářová
603 328 254

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Jiné profese v průmyslu a výrobě
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Požadujeme: ZÁKLADNÍ KURZ ZK 311, ZAŠKOLENÍ ZP 311-3, NEBO JINÝ DOKAD PROKAZUJÍCÍ PRAXI S PLAMENOVÝMI METODAMI -zkušenost s kyslíkoacethylenovou soupravou výhodou -zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost -ochotu pracovat v třísměnném /nepřetržitém provozu
Nabízíme
nabízíme práci na HPP i na OSVČ -možnost ubytování -možnost záloh -možnosť turnusu - pracuje se v směnném provozu" Plat "HPP 235,-KČ, 215,- Kč s ubytovaním, ZVL 315,-Kč