Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Psycholog - Generální ředitelství cel

Psycholog - Generální ředitelství cel

Praha
24. 6. 2016 - 19:36

Popis

Pracovní náplň
- Realizace a koordinace psychologických vyšetření v oblasti posuzování osobnostní způsobilosti v souladu se zákonem č. 361/2003 Sb. a vyhl. č. 487/2004 Sb.,
- přednášková a lektorská činnost podle požadavků jednotlivých odborů,
- poskytování psychologické péče příslušníkům
a zaměstnancům celní správy.

Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou po dobu MD a RD (nejdéle 3 roky).

Pracoviště GŘC, Budějovická 7, Praha 4

Předpokládaný nástup 1.9.2016

V případě zájmu reagujte přes elektronický formulář (viz odkaz inzerátu)

Obor činnosti
Zdravotnictví, farmacie a sociální péče
Konkrétní profese
Psycholog
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
- Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu - dokončená jednooborová psychologie, - praxe v psychodiagnostice dospělých vítána, - výhodou je psychoterapeutický výcvik, kurz krizové intervence, - výhodou jsou základní lektorské dovednosti, - velmi uvítáme zájem o forenzní psychologii.
Nabízíme
- Platové zařazení 13. platová třída (příloha č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.) - 5 týdnů dovolené + 4 dny zdravotního volna, - příspěvek na stravování (stravenky), - fond zaměstnavatele (penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce).

Prodávající
Michaela Borovanska