Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Praha
27. 9. 2018 - 17:01

Popis

Hledá se recepční, asistentka
Firma Art garage s.r.o. zabývající se auty hledá recepční, asistentku.

Náplň práce
- Telefonická komunikace se zákazníky, objednávání na naše služby, řešení požadavků
- Běžná administrativní činnost: fakturace, obsluha pokladny, pošta, datová schránka, e-maily, komunikace s účetním
- Evidence aut a služeb do systému firmy
- Zajištění chodu recepce (obsluha recepce, přijímání a vydávání aut zákazníkům, občerstvení)
- Správa a zajišťování kancelářských potřeb
- Řešení pojistných událostí s pojišťovnami

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Recepční
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- Plat 23 000 Kč - Práce v přátelském prostředí v mladém kolektivu - Prostředí mezi luxusními vozy - Nástup ihned! - Webové stránky firmy: www.artgarage.cz
Nabízíme
- Znalost AJ – alespoň na základní úrovni, vyšší úroveň jazyka vítána - Uživatelská znalost s PC (MS Office – Word, Excel, Outlook) - Komunikativní, milá, spolehlivá osoba, řešit všechny úkoly - Nástup ihned! Své CV posílejte na info@artgarage.cz.

Prodávající
Pavel Beneš