Home Práce, zaměstnání Práce v ČR technik správy nemovitosti

technik správy nemovitosti

Praha
16. 5. 2018 - 14:30

Popis

Pracovní náplň:

provádění preventivních prohlídek domů, zajišťování běžné údržby a oprav, příprava podkladů pro plán oprav, rekonstrukcí a modernizací
zajišťování nabídek a vystavování objednávek na provedení konkrétních dodavatelských prací
kontrola plnění dodavatelem prováděných prací a fyzická přejímka
plánování termínů provedení kontrol a revizí, zajištění odstraňování závad zjištěných při kontrolách a revizích
sledování a kontrola včasnosti, úplnosti a kvality dodaných služeb, informování klientů o odstávkách
sledování průběhu záručních lhůt a spolupráce při reklamační řízení
přejímaní uvolněných bytů a nebytových prostor, předávání novým uživatelům
osobní kontakt s uživateli - vyřizování záležitostí, týkající se problematiky bytů a společných prostor domů
vedení technické evidence domů, bytů a nebytových prostorů
spolupráce při vedení evidence nákladů za dodané služby pro účely vyúčtování služeb
vyřizování běžné korespondence s klienty týkající se svěřené oblasti
Účast na shromáždění vlastníků či členské schůzi

Další informace:

Práce probíhá zčásti v kanceláři (vyřizování korespondence, příjímání požadavků na opravy apod.) a zčásti „v terénu“ (kontrola domů, přejímky bytů apod.). Při práci používá technik systém pro správu nemovitostí KD systém CRM (není nutná znalost tohoto systému). Jedná se o zaměstnání na plný úvazek v sídle společnosti (Výletní 398, Praha 4).

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis s průvodním dopisem emailem na: dalibaba@ddservis.eu

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Referent
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
16000
Požadujeme
SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe stavební obor - znalost práce na PC (Windows, Excel, Word, e-mail) znalost problematiky oprav a údržby bytových domů a odpovídající znalost příslušných právních předpisů samostatnost, flexibilita, ochota k dalšímu vzdělávání řidičský průkaz sk. B praxe na obdobné pozici výhodou
Nabízíme
odpovídající mzdové ohodnocení zaměstnanecké benefity podpora dalšího profesního růstu a vzdělávání - nástup dohodou, možno ihned

Prodávající
Vlnařová Marcela