Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Referent/ka podpory prodeje

Referent/ka podpory prodeje

Příšovice
31. 1. 2020 - 15:51

Pracovní náplň: přijímání a zpracování objednávek od zákazníků, řízení a monitoring toku zakázky firmou, denní komunikace ze zákazníky, související administrativní činnosti v týmu podpory prodeje

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Referent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
pracovitá, přirozeně pozitivní a vyrovnaná osobnost, týmový hráč, dobrá uživatelská znalost Excel a Word, znalost alespoň jednoho světového jazyka (angličtina, němčina..), zkušenost z oboru zpracování lepenky, výroby obalů nebo polygrafie je výhodou, nikoliv nutností
Nabízíme
pestrou a zajímavou práci, pracovní poměr na dobu neurčitou, férové odměňování, pracovní kolektiv, který vždy pomůže, pozitivní a přátelské firemní prostředí, pružnou pracovní dobu, možnost organizovat si práci po svém, příležitosti naučit se nové věci, po zapracování Home Office, školení a vzděláváni

Prodávající
Jitka Gibbonsová