Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor výroby Brno

Operátor výroby Brno

Jihomoravský kraj
15. 2. 2016 - 13:31

Naše společnost hledá, pro obsazení nových volných pozic, vhodného spolupracovníka na pozici Operátor výroby.
Jedná se o práci v Brně -Slatině v prostředí stabilní mezinárodní společnosti.

Nástup: IHNED

Náplň práce:

- jednoduchá manuální práce- výroba ložisek pro automobilový průmysl –skládání a odebírání ložisek, vzhledová kontrola a skládání do krabic

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Všeobecný řemeslník
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
- základní vzdělání, popř. SOU, SŠ - ochotu pracovat ve třísměnném provozu - ochota/schopnost 8 hodin denně stát na nohou - výborný zrak - zkušenosti s výrobou výhodou - pečlivost, spolehlivost - manuální zručnost
Nabízíme
- hlavní pracovní poměr - moderní pracovní prostředí - vysoké platové ohodnocení,benefity,příplatky

Zavřít Zavřít
Kupující
Sabina Hájková