Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Elektrikář, elektromontér-pomocný, HPP, DPP i ŽL, brigáda

Elektrikář, elektromontér-pomocný, HPP, DPP i ŽL, brigáda

Ústecký kraj
10. 9. 2018 - 11:25

Přijmeme elektrikáře nebo elektromontéra pomocníka brigádníka pro montáže a servis NN a SLB instalací a servis CCTV, EZS, EPS.

Požadovaná úroveň vzdělání: základní postačuje nebo vyučen i mimo obor.
úvazek: DPP brigáda nebo ŽL.

Mzda min. základ 125,-Kč/hod + prémie ze zakázek, dle zručnosti a odvedené práce, práce min 3 dny v týdnu.

Náplň práce: tahání kabelů, montáž kabelových tras, sekání, vrtání, montáž koncových prvků svítidla, vypínače, kamery, detektory EZS a EPS

Volných pracovních míst: 2.

ŘP skupiny B výhodou, nástup možný ihned.
Práce v regionu Ústeckého kraje, přijímáme hlavně z okolí Chomutov, Most a Louny. Pokud si uchazeč zajistí ubytování, po zkušební době příspěvek na bydlení, možno z celé ČR.

V případě zájmu zašlete stručný životopis a dohodněte si pohovor na níže uvedených kontaktech:
info@elpro-cv.cz

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Všeobecný řemeslník
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Schopnost plnit zadané úkoly, včasnost a dochvilnost
Nabízíme
Prémie+bonusy ze zakázek, služební vůz, telefon, NTB,

Prodávající
Ross Jan