Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Praca Vyroba Kablovych Zvazkov v ČR s Ubytovanim a Stravou

Praca Vyroba Kablovych Zvazkov v ČR s Ubytovanim a Stravou

Karlovarský kraj
22. 10. 2018 - 00:07

Popis

INZERAT PLATI DO ZMAZANIA

JEDINE PODMIENKY

romov uz neberieme !!!!!

POČET VOĽNÝCH PRACOVNÝCH MIEST:
Hladame minimalne 10 ludi/zeny,muzov aj pary/

Zamestname aj po jednej osobe alebo partiu ludi

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

NÁPLŇ PRÁCE :

Operátor výroby káblových zväzkov

Ľahká Práca pre každého.
- skladanie káblikov do zostáv
- zostavovanie káblových zväzkov /spájanie, tesnenie, osádzanie koncoviek/
- úkony ako kontrola, meranie, balenie ...

- netreba žiadnu prax - kompletne zaučime
- pracuje sa na 2 zmeny ranná 06:00-14:00 hod
poobedná 14:00-22:00 hod/denne mozte
pracovat 8 az 12 hodin/
- víkendy sú voľné/ale mozte pracovat aj
soboty aj nedele podla dohody/
- miesto výkonu práce: Česka Republika

TERMÍN NÁSTUPU :
- možny ihneď

DRUH PRACOVNÉHO POMERU :
- na česku zmluvu - trvaly pracovny pomer - plný úväzok/ale je moznost pracovat aj na dohodu/

MZDA :
- 110 ceskych korun/1 hodina v cistom

VYPLATA MESAČNE :
- od 800 - 1200 eur zalezi od odrobenych hodin

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY,BENEFITY :

- možnosť stabilnej a dlhodobej práce v príjemnom kolektíve,
- práca v tichom a čistom prostredí

HRADENÉ NAŠOU FIRMOU JE :

- ubytovanie je zabezpecene/ubytujeme aj pary/
- ubytovanie/zamestnavatel hradi celu sumu/
- pracovní oděv
- dopravne/prva cesta z Vasho domu k nam
zo Slovenska aj z Českej Republiky je
preplacana/
- sociálně a zdravotne poistenie
- vianočná premia
- týždenne zálohy 2 000 kč
- cestovné z ubytovně do práce a späť je riešené firemnymi autami ak je ubytovna
vzdialena viac ako 1 km od firmy
- strava/preplacany 1 x obed,vecera desiata /zamestnavatel hradi celu sumu/
- na kazdom pracovisku su automaty zadarmo kde sa mozete obcerstvit kavou,cajom a pod ...

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

POŽADOVANÉ VZDELANIE :

- základné vzdelanie
- študent strednej školy
- stredoškolské bez maturity

INÉ POŽIADAVKY :

- ochota naučiť sa jednoduché pracovné úkony
- chuť pracovať
- čisty register trestov

INÉ VÝHODY

SPOLUPRÁCA S NAMI VÁM ZAISTÍ :

- výplata vždy načas a vždy na konci mesiaca na účet/podla dohody je mozne vyplacat aj na ruku/
- ukazeme vam miesto pracoviska,zaucime Vas,vysvetlime,podpiseme zmluvu,zamestname ...

Ak mate zaujem o pracu alebo dalsie otazky informujte ma:

sms,email,volat/mozte aj soboty,nedele/

Dakujem

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Všeobecný řemeslník
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
28000
Požadujeme
abcdefghij
Nabízíme
abcdefghij

Prodávající
Ponuka Prace