Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řidič/ka (OZP) – Praha a okolí – skupina B

Řidič/ka (OZP) – Praha a okolí – skupina B

Hlavní město Praha
17. 12. 2018 - 12:32

Společnost EDM s.r.o. přijme pro pobočky v Praze, nového kolegu na pozici Řidič/Řidička - OZP

Tato pozice je vymezena pro tělesně postižené v invalidním důchodu.
Práce na poloviční úvazek (25 hod./týden), úvazek
Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou
Hodinová mzda 120,- Kč/hod, po zkušební době 140 Kč/hod.

Náplň práce: svoz zásilek od klientů a odvoz na poštovní depo, rozvoz zásilek ke klientům. Jedná o pravidelné předem naplánované neměnící se trasy.

Prosím posílejte své životopisy na email: gabriela.machova@edm-sro.cz nebo volejte tel.č. 725 212 200.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Řidič, závozník
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
14000
Požadujeme
velmi dobrá znalost Prahy a okolí, příjemné vystupování (kontakt se zákazníkem), ochota učit se novým věcem, zodpovědnost za svěřené úkoly, organizační schopnosti, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme
stravenky 85 Kč, přátelský kolektiv, práce na zkrácený úvazek

Vhodné i pro

Zdravotně postižené

Prodávající
Gabriela Machová