Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řidič vnitrozávodní nákladní dopravy

Řidič vnitrozávodní nákladní dopravy

Uherský Ostroh
16. 6. 2020 - 15:35

Firma DYAS.EU, a.s. hledá pro pracoviště v Uherském Ostrohu, Veselská 384 nového kolegu na pozici řidič traktoru, VZV a strojník nakladače pro zajištění vnitrozávodní dopravy materiálu. Směnnost : dvousměnný provoz. Typ prac.vztahu: pracovní poměr na plný pracovní úvazek. Vzdělání: střední odborné s výučním listem, popř. základní. Benefity : zvýhodněné stravování v areálu firmy, zaměstnanecký program pro zvýhodněné služby telefonního operátora, vánoční příspěvek

Průkaz strojníka nakladače a průkaz řidiče VZV, praxe obsluhy traktoru s vlečkou výhodou.
Náplň práce:
- obsluha kolového nakladače
- obsluha VZV
- obsluha traktoru s vlečkou
- zásobování kotelny dřevní štěpkou

Kontaktní osoba v případě zájmu o pracovní pozici:
Stávek Jan
Tel: 572 412 234, 602 563 933

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Řidič, závozník
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
Požadujeme: - manuální/technická zručnost - spolehlivost, pečlivost, pracovitost - řidičský průkaz skupiny C a T - praxe v oboru řidič manipulační techniky
Nabízíme
Nabízíme: - zázemí ve stabilní společnosti - motivující finanční hodnocení - vstřícný pracovní kolektiv

Prodávající
Jan Stávek