Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Luxusní salon hledá masérku a tel. operátorku

26.11.2015 | Nabídka / Prodám | Práce v ČR | Jiné profese ve službách
Druh úvazkučástečný úvazek
Obor činnostiSlužby
ProfeseJiné profese ve službách
Místo výkonu prácePraha
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: Atraktivní vzhled, milé vystupování, pozitivní přístup k práci, věk max. do 38 let (u tel. operátorky pak dobrou znalost AJ, komunikativnost, příjemný hlas).

Nabízíme: Denní výdělky (u masáží i s dýškami až 50.000,- měsíčně), flexibilní pracovní dobu dle domluvy, přátelský mladý kolektiv a stálou klientelu. Garantujeme finanční ohodnocení i v případě dne bez masáže.

Popis: Do renomovaného masážního salónu hledáme další atraktivní kolegyňku/ masérku a telefonní operátorku. Jedná se o relaxační masáže celého těla, nuru a tantrické masáže (žádný sex ani jiná forma sexu). Nabízíme denní výdělky (u masáží i s dýškami až 50.000,- měsíčně), flexibilní pracovní dobu dle domluvy, přátelský mladý kolektiv a stálou klientelu. Garantujeme finanční ohodnocení i v případě dne bez masáže. Certifikát a masérský kurz výhodou, v opačném případě zaškolení zdarma. Požadujeme atraktivní vzhled, milé vystupování, pozitivní přístup k práci, věk max. do 38 let (u tel. operátorky pak dobrou znalost AJ, komunikativnost, příjemný hlas). V případě vážného zájmu zašlete aktuální foto na email: mojemasaze@email.cz
Inzerent:Simona B
Telefon:777 243 027
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10521935

Počet zhlédnutí:

441 012x

Zhlédnutí detailu:

1 006x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 767 inzerátů