Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Osobní-životní asistent

Osobní-životní asistent

Písek
3. 9. 2018 - 18:40

Hledáte smysluplnou, pestrou a dobře ohodnocenou práci? - Nabízím práci osobního asistenta (pouze muži) pro asistenci, která mi umožní žít naplněný a plnohodnotný život.

Jsem muž ve věku 30 let a pohybuji se standardně na elektrickém invalidním vozíku. V rámci mého naplněného životního stylu potřebuji k ruce příjemné, fyzicky zdatné, pružné asistenty, kteří jsou otevřeni novým věcem a situacím. Asistence o víkendech i v pracovním týdnu.

Nabízím:
- Zajímavé platové ohodnocení
- Strava a ubytování v průběhu asistence
- Možnost navštívit různá místa v rámci i mimo rámec ČR
- prostor k osobnímu rozvoji

Pracovní náplň:
Zjednodušeně: Umožnit mi normální život.

Vzhledem k mým omezeným možnostem v pohybu potřebuji asistenci při základních denních činnostech (jídlo, hygiena, polohování při spánku), ale i při všech ostatních - asistent nahrazuje mé ruce a nohy. Znamená to tedy i činnosti, které bych dělal, ale nemůžu. Jedná se např. o asistenci při obchodních jednáních, nebo péče o domácnost.

Často jezdíme s partnerkou na celý víkend mimo Písek. I zde hraje svou roli asistent. Součástí asistence je i pomoc partnerce jako muž-gentleman (otevřít dveře, nakoupit, odnést tašky, pomoc s nádobím atd.), protože já tyto věci dělat nemohu, ale touto formou svou roli naplním.

Požadavky:
- Fyzická zdatnost
- Věk mezi 30 a 45
- Pružné a otevřené jednání
- Středoškolské vzdělání výhodou
- Řidičské oprávnění typu B
- Absolutní diskrétnost

Pro bližší info. prosím zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na níže uvedenou adresu, případně mě též kontaktujte telefonicky. Platové ohodnocení: 25000-35000
Kontakt:
Martin Kulič
tel. 737 760 069
e-mail: martin.kulic@seznam.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000
Požadujeme
- Fyzická zdatnost - Muž mezi 30 a 45 - Pružné a otevřené jednání - Středoškolské vzdělání výhodou - Řidičské oprávnění typu B - Absolutní diskrétnost
Nabízíme
- Zajímavé platové ohodnocení - Strava a ubytování v průběhu asistence - Možnost navštívit různá místa v rámci i mimo rámec ČR - Asistence v Písku a na dalších zajímavých místech