Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Krupiér

Krupiér

Praha
24. 1. 2017 - 13:33

Máte rádi prostředí Kasina, baví Vás hry a noční život? V Rebuy Stars máte možnost stát se součástí zábavního průmyslu, který nabízí široké možnosti kariérního růstu, moderní prostředí, skvělý kolektiv a podporu od lídrů v oboru.

Co vás čeká:
- Organizace her na všech druzích hracích stolů spojená s dokonalou znalostí pravidel hry
- budete dohlížet na dodržování pravidel hry (Texas Hold’em, American Roulette, Black Jack…)
- častá účast na pokerových turnajích
- budete zodpovědný za zajištění vysoké úrovně zákaznických služeb

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Od uchazečů požadujeme: - úspěšné absolvování krupiérského kurzu nebo zkušenosti s cash games a živou hrou - příjemné vystupování, spolehlivost - nadšení pro práci a časovou flexibilitu - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost pro práci v noci - základy AJ
Nabízíme
Co vám můžeme nabídnout: - velmi zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů, příplatků a hodnocení výkonu - příjemné prostředí kasina v Praze - profesní a mzdový růst

Krupiér

Zavřít Zavřít
Kupující
Tereza Vystrčilová