Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Referent/ka

Referent/ka

Hlavní město Praha
19. 9. 2018 - 12:22

Rodinná úklidová firma D&D servis nabízí volná pracovní místa na pozici referent/ka.

Pracovní náplň

příjem požadavků zákazníků, následné vyřízení
evidence požadavků v interním systému CRM
plánování schůzek, vytváření objednávek
evidence dokladů, komunikace s vedoucími pracovníky
vyřizování pošty
pevná pracovní doba - kancelář Praha/Libuš
motivující platové ohodnocení

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
předchozí praxe výhodou - není podmínkou SŠ vzdělání znalost PC ( MS Office ) logické myšlení,serióznost vynikající vyjadřovací schopnosti čistý trestní rejstřík je samozřejmostí
Nabízíme
Atraktivní finanční ohodnocení + osobní ohodnocení Přátelský kolektiv Kompletně zaučíme

Referent/ka

Prodávající
Vlnařová Marcela