Home Práce, zaměstnání Práce v ČR OBSLUHA KOPÍROVACÍCH A TISKOVÝCH STROJŮ

OBSLUHA KOPÍROVACÍCH A TISKOVÝCH STROJŮ

Praha
20. 7. 2017 - 09:23

Popis

– vhodné i pro absolventa grafické nebo reklamní školy
Náplň práce: obsluha zákazníků, kopírování a tisk dokumentů, vazby, laminace, dokončovací práce. Příjem zakázek, vyřizování zakázek, komunikace se zákazníky a dodavateli, objednávky materiálu a zboží.

Termín nástupu srpen / září 2017
Zašlete svůj životopis: produkce@sprinterstudio.cz

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
komunikativnost, příjemné vystupování, chuť k práci a učení novým věcem, odolnost vůči stresu, pracovitost, rychlost, pečlivost, zručnost, samostatnost, základ AJ nutné, Uživatelská znalost práce na PC nutná!
Nabízíme
příjemné pracovní prostředí, práci na plný úvazek.

Prodávající
Sprinter studio