Floristka / květinářka

Druh úvazkusmluvní či externí vztah
Obor činnostiSlužby
ProfeseJiné profese ve službách
Místo výkonu práceZdiby
Min. dosažené vzdělánívýuční list

Požadujeme: kreativitu, samostatnost, komunikativnost, ochotu poradit zákazníkům, zájem o obor a osobní rozvoj v oboru, poctivost, zodpovědnost, pečlivost a flexibilitu.

Nabízíme: zázemí rodinné firmy s tradicí, motivující a příjemné pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení na základě odvedené práce, možnost dalšího vzdělávání – kurzy, školení.

Popis:

Přijmeme floristku/floristu do našeho květinářství na HPP, VPP nebo brigádu.

Pracovní náplň: Prodej rostlin a zboží, obsluha pokladny, komunikace se zákazníky, poradenství, pravidelná péče o rostliny v květinářství.

Výhodou: absolvent/ka SZŠ, praxe v aranžování květin, ŘP sk. B.

Zaměstnanecké výhody: odborné vzdělávání, slevy po zkušební době.

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu s.vesela@centrum.cz nebo

mě kontaktujte telefonicky na čísle 774 078 577 v době 8–18 hod.

Oblast inzerce:

Praha - východ

Číslo inzerátu:

13647722

Počet zhlédnutí:

833x

Zhlédnutí detailu:

28x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 015 204 inzerátů