Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Super práce z domova

Super práce z domova

Celá ČR
31. 7. 2019 - 20:15

Jste na Rodičovské dovolené a nechcete se vracet do zaměstnání, nebo si potřebujete přivydělat? Nebo si chcete přivydělat k práci nebo k důchodu? Teď máte iIdeální šanci začít a časem přejít na plný úvazek.
Pracovní náplň: péče o klienty, vyřizování objednávek,

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
9000
Požadujeme
ochotu učit se novým věcem základy práce na PC vlastní telefon, internet
Nabízíme
práce z domova v čase, který si určíte vy sami online zaškolení - nemusíte nikam osobně docházet 8 - 12 tisíc měsíčně – výše výdělku je závislá na čase, který tomu věnujete možnost kariérního růstu

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Květoslava Wolfová