Vyhlášený klub hledá konzumentky.

Druh úvazkuplný úvazek
Obor činnostiSlužby
ProfeseJiné profese ve službách
Místo výkonu prácePraha
Odměna za práci100 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělánízákladní

Požadujeme: Chceš být paní svého času, mít vysoký plat a dělat lehkou práci? Přijď to zkusit k nám. Jsme příjemný kolektiv a rádi Tě zaškolíme. Není nutné umět pole dance či ovládát cizí jazyky. Jedinou naší podmínkou je věk nad 18 let a příjemné vystupování.

Nabízíme: Jsme diskrétní a zaručujeme bezpečí. Práce zábavou je u nás realita. Máme stálou klientelu domácí i zahraniční. Po zaškolení vyplácíme jednorázový bonus 5.000 Kč. Pokud přivedeš kamarádku, po zaškolení Tvé kamarádky Ti vyplatíme provizi. Můžeš mi zavolat či napsat sms a domluvíme se na nezávazné zkoušce.

Popis: Rychlé, nadstandartní výdělky. Možnost ubytování přímo nad klubem s WiFi připojením. Přátelský kolektiv. Výpomoc začátečnicím. Jedinečné noční kluby Sweet Paradise se nachází blízko centra Prahy. Máme dva kluby pět minut od sebe. Naše kluby mají dlouholetou tradici a patříme mezi nejnavštěvovanější místa. U nás nemusíte chodit samotné za klientem a vnucovat se, u nás je seznamování formou představování. Vhodné i pro neprůbojné slečny. Náš klub se pyšní čistým prostředím, stálou českou i zahraniční klientelou, milým a vlídným přístupem. Zaručujeme bezpečnost a diskrétnost. Náš klub je otevřen již 13 let, a proto patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější místa. Manažerka Petra – volej +420734865656, Můžeš mě kontaktovat i přes Viber, Whatsapp nebo na email petra@sweetparadise.cz
Inzerent:Sweet Paradise
Telefon:734 865 656
Telefon 2:737 668 233
Odkaz:www.sweetparadise.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14085649

Počet zhlédnutí:

124 809x

Zhlédnutí detailu:

675x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 923 inzerátů