18.05.2019 11:29   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Služby   |   Jiné profese ve službách
Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Profese
Jiné profese ve službách
Místo výkonu práce
Odměna za práci
30 000 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
základní
Požadujeme
Náplň práce: montáž stínící techniky (žaluzií, rolet, garážových vrat ,markýz, sítí proti hmyzu), montáž a zprovoznění elektrického řízení pohonů stínění.
Nabízíme
Praxe nutná. Pružná pracovní doba . Jistotu práce celý rok slušné platové podmínky + odměny, slušné jednání, pravidelnou výplatu - možno i denní zálohy. Plat od 30 000,-kč
Cena: Neuvedeno

Popis: Montér pro exteriérové stínění,žaluzie , rolety , garážové vrata ,markýzy, motory a ovládání, Praxe nutná. Pružná pracovní doba . Jistotu práce celý rok slušné platové podmínky + odměny, slušné jednání, pravidelnou výplatu - možno i denní zálohy. Plat od 30 000,-kč

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt

zaluzielevne.eu
Telefon: 777 147 777
Odkaz: www.zaluzielevne.eu www…

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14812791
Počet zhlédnutí:
81 624x
Zhlédnutí detailu:
92x