Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Mytí a péče o boty // Ruční klidná práce // OZP

Mytí a péče o boty // Ruční klidná práce // OZP

Hlavní město Praha
17. 5. 2019 - 09:57

Popis

Vaše role v našem týmu?
Hledáme pomocníka do týmu na mýtí a péči o boty s OZP s invalidním důchodem úroveň 1. (Chráněná pracovní pozice). (Možnost i bez)
Poskytujeme prémiový servis o boty do domácností nebo do kanceláří, který spočívá v tom, že člen týmu vyzvedne boty a doveze je na naši provozovnu, kde přichází řada na vás - (boty se opečují, umyjí, upraví na míru) a odvezou se zpět majiteli.
Náš servis obsluhuje všechny typy obuvi od tenisek až po společenskou obuv.

Co budete dělat?
Mýt boty a dodávat jim patřičnou péči.
Dělat z použitých bot nové

Způsob práce
Denní (4 hodiny denně)
Pracovní smlouva - poloviční úvazek
Ruční práce na Vyšehradě v příjemném klidném prostředí.

(Možnost 6 i 8 hodinový denní úvazek na hlavní pracovní poměr.)

Požadujeme:
Kladný vztah k botám
Pečlivost
Smysl pro detail
Dochvilnost
Chuť učit se nové věci.

(Zkušenost v oboru není vyžadována)

Jak poznáte, že je práce pro Vás?
Chcete práci, která má smysl
Rádi pomáháte lidem a životnímu prostředí
Jste spolehlivý a pečlivý člověk
(Jste člověk s ID úroveň 1. pobírající invalidní důchod - jedná se o chráněnou pracovní pozici)

Podívejte se na webové stránky
www.sepatos.cz

Finanční ohodnocení:
8 000 -12 000,-Kč měsíčně
V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klientů finanční odměny a možnost navýšení.

Nástup je možný ihned.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
12000
Požadujeme
Kladný vztah k botám Pečlivost Smysl pro detail Dochvilnost Chuť učit se nové věci.
Nabízíme
Pěkné, klidné pracovní prostředí. Jedinečný tým. Finanční ohodnocení: 8 000 -12 000,-Kč měsíčně V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klientů finanční odměny a možnost navýšení. Nástup je možný ihned.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Patrik Keyř