30.07.2019 10:39   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Služby   |   Jiné profese ve službách
Obor činnosti
Služby
Profese
Jiné profese ve službách
Místo výkonu práce
Odměna za práci
13 350 Kč měsíčně
Min. dosažené vzdělání
Cena: Neuvedeno

Popis: Pro pomoc s péčí o koně v našem hřebčínu (mezi Prachaticemi a Českými Budějovicemi) hledáme spolehlivou a pečlivou ošetřovatelku. Nemusí být vyučen v oboru.
-Požadujeme: zkušenosti s koňmi, spolehlivost a pečlivost při výkonu práce.
-Náplň práce: péče o koně a vodění koní, případně lonžování.
-Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení, eventuálně ubytování. Plný nebo částečný úvazek dle dohody.
-Máte-li zájem o samostatnou a pestrou práci, zasílejte životopisy na e-mail: [email protected] Předmět: ošetřovatel
-před návštěvou zavolat a domluvit si schůzku
-Tel. 721 368 888 (PO-PÁ 8-16 hod.)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15012861
Počet zhlédnutí:
180x
Zhlédnutí detailu:
11x