Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Sales manager pro wellness služby

Sales manager pro wellness služby

Hlavní město Praha
17. 7. 2020 - 21:57

Společnost WELLNESS JUPITER s.r.o. poskytuje širokou škálu služeb týkajících se o tělo i duši, a to ve smyslu manuálních i přístrojových masáží a procedur zaměřujících se na úlevu od bolesti různého druhu a původu, detoxikaci a posílení imunity, modelaci postavy a hubnutí, revitalizaci a regeneraci, rekonvalescenci, fitness a fyzioterapii, péči o pleť, neinvazivní omlazení a lifting, a v neposlední řadě také relaxaci. Připravili jsme nový projekt pro firemní klientelu, a momentálně hledáme posilu na pozici Sales manager

Náplň práce:
- získávání a realizace nových obchodních příležitostí (MO i VO) - aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, telefonická komunikace za účelem domluvení schůzky, absolvování schůzek u firemní klientely
- péče o bývalou i stávající klientelu
- účast na zájmových akcí, veletrzích, apod.
- organizace a realizace “wellness parties” pro MO i VO klientelu
- uzavírání objednávek, reporting, administrativa

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ (a AJ) s fotografií.

Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
- praxe v oblasti obchodu, nejlépe v prodeji služeb - chuť pracovat se silným zaměřením na výsledek - odolnost vůči odmítnutí a schopnost zvládat námitky - komunikativní dovednosti (mluvená i písemná forma), přátelský a lidský přístup - samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup a reprezentativní vystupování - časová flexibilita, schopnost práce pod tlakem - pozitivní přístup a zájem o wellness služby - uživatelská znalost práce na PC - řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat - výhodou prokazatelné zkušenosti a výsledky z prodeje - výhodou zkušenosti s jednáním s firemní klientelou - výhodou znalost cizích jazyků na komunikativní úrovni
Nabízíme
- motivující finanční ohodnocení - smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení - možný částečný úvazek, HPP i externí spolupráce - různorodou pracovní činnost - pružnou pracovní dobu - možnost home-office, 5 týdnů dovolené telefon i pro soukromé účely - perspektivní zaměstnání v rámci zajímavé společnosti - skvělou dostupnost - 5 min od metra Budějovická - možnost obchodního, osobního i profesního růstu - zaměstnanecké benefity

Vhodné i pro

Maminky na mateřské

Zavřít Zavřít
Kupující
Dominika Bačovská