Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SVĚT ZDRAVÍ Zlín - Asistent/ka

SVĚT ZDRAVÍ Zlín - Asistent/ka

Zlín
25. 4. 2016 - 10:57

Do našeho centra zdravého životního stylu SVĚT ZDRAVÍ ve Zlíně přijmeme pozitivně naladěnou asistentku příjemného vystupování.

Náplň práce: aktivní oslovování klientů a reprezentace firmy, práce na telefonu, vytváření celkového dojmu centra a zázemí nutričním specialistům, obsluha recepce, zajištění obratu provozovny, administrativa pobočky, vedení skladu, vypracovávání pravidelných reportů managementu společnosti, diagnostika klientů včetně stručné interpretace

Nástup: ihned

Váš životopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte na email homolkova.renata@gmail.com

Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Jiné profese ve službách
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
17000
Požadujeme
SŠ vzdělání, reprezentativní vzhled a profesionální vystupování, profesionální komunikaci po telefonu, zkušenosti z call centra či obchodní činnosti velkou výhodou, kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, zákaznicky orientovanou osobnost, uživatelskou znalost práce na PC, asertivitu, samostatnost, iniciativnost, dynamickou a pozitivně naladěnou osobnost příjemného vystupování
Nabízíme
zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení (fixní mzda+bonusový systém odvislý od dosažených výsledků), odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání, práci na hlavní pracovní poměr, příjemné a komfortní pracovní prostředí, další benefity

Prodávající
Mgr. Renata Schlesinger