Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Přijímací a servisní technik

Přijímací a servisní technik

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
17. 3. 2016 - 22:04

Popis

Náplň práce:
příjem servisních zakázek
prodej a poradenství v oboru zahradní techniky
zajišťování kvalitního záručního i pozáručního servisu zahradní techniky od renomovaných výrobců
diagnostika závad
provádění oprav a údržby spalovacích motorů
spolupráce při objednávání náhradních dílů

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou
motivující platové ohodnocení
pozice je vhodná i pro absolventy
zajímavou práci, ve které naplno uplatníte své odborné znalosti spalovacích motorů či mechanických a elektronických systémů
možnost profesního růstu díky pravidelným školením

Požadujeme:
vyučení v oboru, oprava zemědělských strojů, příbuzném oboru nebo praxe v oboru
znalost práce na PC
řidičský průkaz sk. B
vynikající přístup k zákazníkovi
pracovitost, samostatnost
komunikativnost
trestní bezúhonnost
manuální zručnost
ochota učit se novým věcem a k týmové práci
zkušenost ze zákaznického servisu – výhodou
Nástup: ihned

Obor činnosti
Auto, moto
Konkrétní profese
Servisní technik
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
18000
Požadujeme
praxe v oboru znalost PC řidičský průkaz sk. B příjemné vystupování a spolehlivost chuť pracovat
Nabízíme
HPP na dobu neurčitou nebo dohodou zajímavé finanční ohodnocení nástupní plat 18000,-

Prodávající
Jiří Jonák